Excelentní dotazování spokojenosti

Dvacet let pro Vás v ES stavíme domy. Dvacet let zlepšujeme svoji službu. Kompasem, který nám pomáhá nezabloudit, je dotazování spokojenosti.

Každé tři měsíce kontaktujeme všechny své klienty a ptáme se na jejich spokojenost a aktuální potřeby. Odpovědi klientů nám umožňují dobře porozumět své práci a potřebám klientů. Kde jsme silní a kde potřebujeme přidat. Známky, které takto obdržíme, nám pak umožňují odměnit ty nejlepší z nás a ukázat prostor pro osobní růst těm, kteří mají rezervy.
Bez pravidelného dotazování klientů bychom v ES nebyli tam kde jsme.

Rok 2018 byl z mnoha důvodů rokem náročným. Stavební úřady byly zahlcené, Česká národní banka opakovaně zhoršovala dostupnost hypoték a sehnat i základní stavební materiál byl někdy úkol hodný kouzelníka. Přes velmi těžké okolní podmínky jsme v roce 2018 získali od Vás, našich svých klientů, skvělá hodnocení.

Ve čtyřech čtvrtletích jsme celkově dostali 2.215 hodnocení.

1.958 z těchto hodnocení byla známka VÝBORNĚ (89%)
183 známek bylo CHVALITEBNĚ (8%)
51 známek bylo v hodnotě DOBŘE (2%)
21 známek bylo v hodnotě DOSTATEČNĚ (1%)
2 známky byly NEDOSTATEČNÉ (méně než 0,001%)

I ve velmi těžkém roce 97% klientů hodnotilo naši práci známkou jedna či dva. Moc si těchto hodnocení vážíme a děkujeme za ně. Pro rok 2019 máme připraveno mnoho vylepšení naší služby, abychom si od Vás snová hodnocení zasloužili.

Excelentní dotazování spokojenosti

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 20.1.2019.
Aktualizováno: 23.1.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/uspechy-roku-2018/excelentni-dotazovani-spokojenosti/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.