Cena společenské odpovědnosti

V Ekonomických stavbách víme, že zásadní hodnotou každé společnosti její schopnost být společensky odpovědnou a svému okolí prospěšnou.
Je mnoho aktivit, které podporujeme. Amatérský sport, či rozvoj konkrétních obcí, kde stavíme své domy.

podporujeme Centrum Hájek

Za životní projekt jsme si v ES zvolili projekt Centra Hájek, který by bez naší velké podpory nevznikl a nemohl by fungovat. Postavit dům je úžasné. Rozchodit dítě, které do té doby samo chodit nemohlo, předčí vše, co jsme si uměli kdy představit. Za každé dítě, kterému Centrum Hájek dokáže díky nám pomoci, jsme Bohu neskonale vděční.

https://www.facebook.com/centrumhajek

Společensky zodpovědný podnik

Společenskou odpovědností je i tak jednoduchá věc, jako je platit řádně daně. V ES platíme daně v těch zemích, kde své domy stavíme. Nevyužíváme možnosti daňových rájů, ani jiné způsoby, jak daně nezaplatit. A také pro poctivost placení daní, pro podnikání bez dluhů, jsme získali ocenění pro společensky odpovědnou firmu.

Společensky zodpovědný podnik

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 23.1.2019.
Aktualizováno: 21.1.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/uspechy-roku-2018/cena-spolecenske-odpovednosti/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.