prosinec
2023

Dům Lukáš 59

Přízemní rodinný dům, který uliční fasádou harmonicky splývá s tradiční venkovskou zástavbou, avšak na druhou stranu je svou soukromou částí plně otevřen do zahrady.

Dům Lukáš 59

Vstup do domu je navržen z boční části domu, kde je ideální zbudovat parkovací stání. Prostorné zádveří s vestavěnou skříní nabízí pohled směrem do obývacího pokoje a volně tak navazuje na společenský prostor. I přes tuto vzdušnou propojenost je zde dodržena takzvaná špinavá zóna zádveří, přes kterou není potřeba při pohybu domem chodit. Pro příznivce odděleného zádveří je však možné v místě skříně umístit také dveře.

Součástí domu je i technická místnost přístupná ze zádveří. Díky absenci dveří ve vstupním prostoru si při průchodu do obývacího pokoje ani neuvědomíte, že procházíte chodbou, přes kterou můžete vstoupit do dětských pokojů a koupelny.

Dům Lukáš 59

Obývací pokoj s kuchyňským koutem má rozsáhlé prosklení do soukromé části zahrady. Kuchyně byla navržena tak, aby byl při všech pracích v kuchyni možný výhled do zbytku obývacího pokoje i do exteriéru. K případné návštěvě tak nebudete muset při vaření stát zády.

Ložnice je přístupná z obývacího pokoje, díky tomu je dokonale hlukově oddělena od ostatních pokojů. Nabízí také vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Dům Lukáš 59

Veškeré výhledy z obytných místností jsou orientovány na jednu světovou stranu, díky tomu je zaručeno maximální soukromí domu i v hustěji zastavěných oblastech.

Dům Lukáš 60 je ideální volbou pro čtyřčlennou rodinu, která chce být v kontaktu s přírodou, ale při tom mít v domě soukromí.

Dům Lukáš 59

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.