prosinec
2023

Dům Lenka 35

Moderní luxusní dům se sedlovou střechou a dvojgaráží, který nadchne i velkou rodinu.

Dům Lenka 35

Dům je navržený pro příměstské až vesnické prostředí, které snese modernější způsob výstavby a nabídne dostatek prostoru pro výhledy nebo soukromé části zahrady, do kterých se může interiér domu plně otevřít svým rozsáhlým prosklením.

Dům Lenka 35

Dispozice domu počítá se zabydlením vícečlenné rodiny, která potřebuje ustájit v teple a suchu dva vozy, uskladnit mnoho vybavení jako jsou kola, lyže a další sezónní věci, a přesto se neomezovat ve svém obytném prostoru.

Dům Lenka 35

Po vstupu do domu a projití prvotním filtrem v podobě zádveří s odkládacími plochami se člověk dostane rovnou do hlavní obytné místnosti o rozloze téměř 50 m2. Tento prostor vytváří hlavní komunikační uzel celému domu, je zde přístup na terasu přes 8,5 m dlouhé prosklení, cesta do druhého podlaží, komory a v neposlední řadě do prostorné soukromé části majitelů domu.

Dům Lenka 35

Velmi poutavým momentem je otevření obývacího pokoje skrze strop do druhého podlaží, až na galerii v patře. Díky tomuto propojení obou podlaží vzniká velmi vzdušný obytný prostor hodný luxusního domu, jako je tento.

Dům Lenka 35

Po vystoupání po schodišti se ocitnete na galerii, která spojuje 3 samostatné podkrovní pokoje, prostornou koupelnu a praktickou komoru, která umožní umístění pračky nebo shozu prádla do spodního podlaží.

Dům Lenka 35 Dům Lenka 35 Dům Lenka 35 Dům Lenka 35 Dům Lenka 35 Dům Lenka 35 Dům Lenka 35

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.