prosinec
2023

Dům Kristýna 62

Dům Kristýna 62 je navržen do úzkého strmého pozemku, kde využívá nevýhody pozemku a přetváří je na své přednosti.

Dům Kristýna 62

Svým umístěním vytváří v nižší úrovni kryté stání pro dva automobily, případně krytý prostor pro posezení a ve vrchní úrovni plnohodnotný prostor pro bydlení čtyřčlenné rodiny.

Prosklené plochy umožňují krásné výhledy i přímý vstup na zahradu. Na hlavní obývací prostor navazuje prostorný balkón podtrhující jednoduchost a eleganci celého domu.

Dům Kristýna 62

Bungalov o dispozici 4+kk je navržen pro bydlení čtyřčlenné rodiny. Rodinný dům má standardní obdélníkový půdorys o rozměrech 19,05x6 m (včetně balkónu) a je zakončen sedlovou střechou.

Dům Kristýna 62

Dům je specificky navržen pro bydlení na úzkém, strmém pozemku. Součástí domu je opěrná zeď, tvořící základní prvek celé idey domu. Opěrná zeď, včetně dvojice sloupů, vytváří prostor pro kryté stání dvou automobilů nebo místo pro zastřešené posezení.

Dům Kristýna 62

Z krytého stání se vchází skrze otvor v opěrné zdi přes betonové schodiště do domu. Ve vstupní hale je mj. umístěn plynový kotel a bojler. Z chodby navazující na vstup je umožněn přístup do koupelny, na WC, do obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, dvou dětských pokojů a ložnice.

Dům Kristýna 62

Ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Okna v pokojích a ložnici umožňují přímý vstup na pozemek. Obývací pokoj plynuje navazuje na prostorný balkón tvořící dominantní prvek aktivní zóny.

Dům Kristýna 62 Dům Kristýna 62

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.