prosinec
2023

Dům Blanka 76 B

Blanka 76 B je dvoupodlažní rodinný dům moderního vzhledu se šikmou střechou, dům je svým uspořádáním vhodný dlouhé a užší pozemky.

Dům Blanka 76 B

Hmota domu je jednoduchá kvádrová se sedlovou střechou, s garáží a krytým stáním s terasou nad ním. Dispozice odpovídá současným požadavkům, nabízí prostorný obývací pokoj, ložnici i pokoje a ukrývá mnoho úložných prostor. Spodní patro je možné ze všech stran snadno napojit na zahradu a provázat tak vnitřní a vnější prostor.

Dům Blanka 76 B

Vstup je tvořen zádveřím, odkud lze vstoupit do šatny, technické místnosti, pracovny/pokoje pro hosty a chodby. V té je situováno schodiště do patra s komorou pod jedním z ramen, dále vstup na samostatné WC a do hlavního obývacího pokoje s kuchyňským koutem.

Dům Blanka 76 B

V patře se všechny hlavní místnosti váží na podélnou chodbu. Jedná se o dva velké dětské pokoje, společnou koupelnu a ložnici. Ta je doplněna o vlastní koupelnu a šatnu, ze které je možný vstup na prostornou terasu nad krytým parkovacím stáním.

Dům Blanka 76 B

Tento patrový dům splňuje nároky mladých rodin s touhou po moderním bydlení. Díky možnosti krytého parkování pro dva osobní automobily se hodí i do příměstských lokalit, ze kterých je potřeba dojíždět za prací.

Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B Dům Blanka 76 B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.