prosinec
2022

Dům Dominik 47 B

Moderní dům ve tvaru kvádru. Jednoduchý, prosvětlený, v hlavní roli výhledy a přirozené světlo.

Dům Dominik 47 B

Dominik 47 B je dům vycházející z logického principu, kdy základní hmota šetří prostředky investora za výstavbu a ty může naopak zainvestovat do větších prosklených ploch, kryté terasy, lepšího vybavení či více metrů čtverečních v pokojích.

Dům Dominik 47 B

Vnitřní prostor je řešen velmi vzdušně. Všechny místnosti jsou nadstandardně rozměrné, poskytující spoustu prostoru pro uložení věcí a současně dostatek místa pro pohodlný a přirozený pohyb v domě.

Dům Dominik 47 B

V návrhu se počítalo i s krátkodobou možností dvougeneračního bydlení. V přízemí se nachází rozměrná ložnice se šatnou, ke které patří i soukromá lázeň. V horním podlaží jsou pak rozmístěny dva dětské pokoje a jedna velká ložnice, která bez problému poslouží jako hlavní ložnice v domě. Z ložnice se širokou prosklenou chodbou dostanete do luxusní koupelny. Poslední místností v tomto podlaží je praktická komora či společná šatna.

Dům Dominik 47 B

Tato varianta B poskytne navíc krytou terasu pro deštivé letní dny a kryté stání pro vozidlo přímo u domu.

Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B Dům Dominik 47 B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.