prosinec
2022

Dům Blanka 66

Dům Blanka 66 vás ohromí již při vstupu svým zádveřím, které není odděleno od chodby. Díky tomu je velmi prostorné a vzdušné.

Dům Blanka 66

Schodiště pozvolna navazuje na zádveří stejně tak, jako obývací pokoj, do kterého vstoupíme přes široké posuvné dveře. Pokud tyto dveře necháme zasunuté, získáme unikátní volnost pohybu.

Již z prostoru schodiště se nám každé ráno naskytne výhled do zeleně skrz okno v obývacím pokoji.

Dům Blanka 66

Ze zádveří s prostornou skříní je dále přístupná technická místnost, koupelna a ložnice pro hosty, kterou je možné využít například i jako pracovnu.

Dům Blanka 66

Druhé patro zahrnuje dva dětské pokoje dostatečně velké i pro dvojlůžkové postele. Dále ložnici s vlastní luxusní šatnou a šikovně řešenou koupelnou, která je umístěna dále od ložnicové části a obsahuje i samostatnou toaletu.

Druhá koupelna je přístupná z chodby a obsahuje dvě prostorná umyvadla, vanu, sprchový kout, toaletu i bidet.

Dům Blanka 66

Blanka 66 je ideálním domem pro náročnou rodinu, která ocení vzdušnost všech místností, propojení domu s exteriérem díky velkému prosklení a moderní architekturu.

Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66 Dům Blanka 66

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.