prosinec
2021

Dům Kristýna 59

Přízemní dům o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 79,26 m2 je navržen za účelem bydlení pro čtyřčlennou rodinu.

Dům Kristýna 59

Provedení domu vychází z idey odstranění maxima komunikačních ploch a zachování důstojných ploch funkčních (aktivních i pasivních). Vstup orientovaný ideálně na sever obsahuje vestavnou skříň na boty a kabáty.

Dům Kristýna 59

Chodba obsahuje taktéž vestavěnou skříň, kde je možné umístit elektrokotel, či vnitřní jednotku tepelného čerpadla se zásobníkem TV.

Dům Kristýna 59

Prostorná koupelna umožňuje umístění vany se sprchovým koutem, umyvadlo a pračku s dostatečným manipulačním prostorem. Dvojice dětských pokojů, do kterých se vstupuje z chodby poskytuje prostor pro objemné vestavěné skříně.

Dům Kristýna 59

Hlavní obytný prostor, jejíž součástí je prostorná kuchyně s půdorysným řešením do L, ve středu umístěný jídelní prostor a obývací pokoj, ideálně využívá obdélníkového půdorysného tvaru. Ložnice, přístupná z obývacího pokoje, umožňuje, stejně jako obývací pokoj, vstup přímo na zahradu.

Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59 Dům Kristýna 59

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.