prosinec
2021

Dům Blanka 70

Rodinný dům o půdorysných rozměrech 10,5 x 8,15 m je dispozičně navržen jako 5+kk. Jedná se o obdélníkový objekt, zakončený sedlovou střechou. Vstup se nachází ve 2. NP – ze štítu.

Dům Blanka 70

Dvoupatrový rodinný dům je zasazen do strmého svahu. Vstup do objektu je z vyššího – druhého podlaží, kde se nachází, mimo jiné, klidová zóna tvořena třemi pokoji.

Dům Blanka 70

Na vstupní halu přímo navazuje šatna a chodba s otevřeným schodištěm do nižšího podlaží. Z této chodby se vchází dále do prostorných pokojů, optimálně využívající šikmé konstrukce střešního pláště, a prostorné koupelny disponující prostornou vanou.

Dům Blanka 70

Nižší podlaží je navrženo jako otevřený prostor obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní tvořící aktivní zónu domu, která přímo navazuje na nižší úroveň zahrady. Obývací pokoj se tak díky velkým proskleným plochám přímo prolíná s okolním terénem a stává se tak součástí zahrady. Přímým vstupem na zahradu disponuje i ložnice, jejíž součástí je soukromá koupelna.

Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70 Dům Blanka 70

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.