prosinec
2020

Dvojdům 17

Bungalovy jsou poslední roky stále na horních příčkách oblíbenosti mezi zákazníky. Velká část těchto domů poskytne vše, co běžná rodina potřebuje pro svůj spokojený život. Dvojdům 17 je navržený tak, aby nabídl ještě něco navíc.

Dvojdům 17

K přehledné dispozici bungalovu se čtyřmi pokoji přibyla ještě část se samostatnou garsonkou. Tato garsonka v průběhu let může dostat několik rozličných funkcí. Soukromá praxe/kancelář, ubytování svého rodiče, který již zůstal sám a nebo přestěhování dospívajícího dítěte do své vlastní samostatné části domu. Všechny tyto scénáře života Dvojdům 17 s přehledem zvládne a vy se tak můžete těšit z jeho všestranosti.

Dvojdům 17

Dům je řešen s jedním hlavním vstupem, společnou technologií domu a i například pračkou a sušičkou. Toto vybavení domu lze bezproblémově využívat pro obě bytové jednotky a nemusí se tak zbytečně duplikovat. Následně jsou již obě bytové jednotky naprosto samostatné. Garsonka má svou koupelnu s WC a jeden velký pokoj s kuchyní, místem pro spaní i televizním koutkem.

Dvojdům 17

Garsonka je předsunuta oproti velké bytové jednotce, čímž vzniká pro obě sekce domu nerušený výhled do zahrady a soukromá terasa. Druhá větší část domu je vybavena ve velmi pěkném standardu, obsahuje tři samostatné ložnice, velkou luxusní koupelnu a hlavně společenskou místnost, kde je nadstandardně veliký stůl pro sešlosti obyvatel obou bytových jednotek.

Dvojdům 17 Dvojdům 17 Dvojdům 17

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.