prosinec
2020

Dům Kristýna 54

Kristýna 54 je přízemní dům 4+kk typu bungalov s chytře vyřešeným půdorysem, který umožňuje téměř libovolnou orientaci na pozemku.

Dům Kristýna 54

Dispozice domu je přehledná, dobře uspořádaná, výborně prosvětlená, má dostatek úložných prostor a to vše aniž by někde zbytečně plýtvala místem. Každý kout tohoto domu má své využití. Samozřejmostí je možnost výstupu do zahrady z jakékoliv obytné místnosti a bonusem je krytá terasa u obývací místnosti, která je díky tvaru kryta i před pohledy kolemjdoucích. Kontakt s vnějším prostředím je tedy u tohoto domu příkladným.

Dům Kristýna 54

Po vstupu do domu je možné uložit věci do šatní skříně, nebo technického koutu a poté pokračovat do chodby sestavěnými skříněmi, ze které vedou dveře do všech zbylých místností domu. Dominantním prvkem obývacího pokoje s kuchyňským koutem je velké rohové okno. Pomocí něho a francouzského okna vedoucího na terasu je obývací pokoj výborně prosluněn, ale zároveň poskytuje dostatek soukromí.

Dům Kristýna 54

Dva dětské pokoje jsou identicky velké a nabízejí dostatek prostoru pro děti. Ložnice rodičů má rovněž jedno rohové okno a samostatný vstup přímo na terasu. Koupelna a samostatné pracují s minimálním prostorem, ale i tak nabídnou dostatek prostoru a potřebnou praktičnost a funkčnost. Celý dům je koncipován s ohledem na maximální funkčnost na minimální ploše.

Dům Kristýna 54

Hlavními výhodami tohoto domu je jeho malá plocha a s tím spojená možnost výstavby i na menších pozemcích. Díky možnosti prakticky libovolné orientace je tento přízemní dům vhodný téměř na každou parcelu. Milovníci světla také ocení velká okna a s tím spojenou možnost vyjít z jakéhokoliv pokoje na zahradu, stačí si jen vybrat světovou stranu. Další výhodou je jednoduchý a čistý vzhled tvořený celistvými plochami obkladu a omítky. Výsledný celek působí lehce, moderně, svěže a elegantně.

Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54 Dům Kristýna 54

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.