prosinec
2020

Dům Katka 40

Mnoho lidí si představuje svůj důchod v již zaplaceném bytě ve městě, kde bez vyšších cen na provoz a nároků na údržbu v klidu dožijí svůj podzim života.

Dům Katka 40

Dům pro ně byl v hlavě velmi nákladnou záležitostí, kterou pro své nároky ve dvou již nepotřebují. Proč však nevyměnit svůj byt ve městě za stejně veliký dům se zahradou?

Dům Katka 40

Katka 40 je domem, který svou rozlohou postačí dvoum lidem a zvládne i přespání občasné návštěvy. Díky rozloze o velikosti bytu 2kk se dům nestane nadměrnou zátěží jak finanční při placení energií, tak při pravidelném úklidu.

Dům Katka 40

Obrovské prosklení v obývacím pokoji poskytne krásný výhled do vlastní zahrady, kde člověk může trávit 3/4 roku. Kuchyně v rámci obývacího pokoje podpoří více společného času pro obyvatele a plnohodnotný jídelní stůl pro 4 osoby zvládne i víkendovou rodinnou návštěvu.

Dům Katka 40

Proč tedy nadále sedět zavřený v xtém podlaží bytového domu, když můžete mít svoje vlastní „království“? Katka 40 se svou cenou nižší, nežli je cena 2kk v Praze, Brně a dalších velkých méstech, je ideální variantou pro spokojené bydlení ve dvou.

Dům Katka 40 Dům Katka 40

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.