Dům Lucie 59

Lucie 59 je přízemní dům 4+kk+G pro rodinu se dvěma dětmi, která ráda žije jak v interiéru domu, tak v jeho exteriéru.

Dům Lucie 59 Dům Lucie 59

Svým vzhledem se jedná o typický bungalov s šikmou valbovou střechou, který se hodí do každé městské, nebo příměstské satelitní zástavby. Z prostorného zádveří se dá vstoupit buď do garáže, na WC, nebo směrem do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který je situován přes celou šíři domu a má okna prolomená do tří světových stran.

Dům Lucie 59 Dům Lucie 59

To zajišťuje dobré propojení se zahradou a zároveň výborné proslunění prakticky během celého dne. Před obývací pokoj je předsazena krytá terasa s posezením, která vás ochrání před horkými letními paprsky, ale zároveň nebrání tomu, aby zimní slunce nízko nad obzorem prohřálo vnitřek svými teplými paprsky.

Dům Lucie 59 Dům Lucie 59

Mezi kuchyní a pokojem se nachází krb, ve kterém si můžete zapálit oheň a tím dokreslit pohodovou atmosféru uvnitř domu nejen během zimních měsíců. Projdeme-li dále skrze obytnou část dostaneme se do soukromé části, která obsahuje ložnici, dva pokoje (nebo pokoj a pracovnu) a útulnou dobře prosvětlenou koupelnu se záchodovou mísou.

Dům Lucie 59 Dům Lucie 59

Celý prostor domu je uspořádán logicky a nemusí se tak nikam daleko chodit. Například technická místnost vedle kuchyňské linky může sloužit zároveň jako spíž, pro některé potraviny, nebo garáž může díky dobrému prosvětlení fungovat i jako dílna pro domácí kutily. Z ložnice je přístup na malou soukromou terásku a obývací pokoj má terasy orientované hned na dvě světové strany.

Dům Lucie 59

Můžete si tedy kdykoliv vybrat, zda budete sedět ve stínu, nebo na slunci. Toto chytré uspořádání celého domu má navíc tu výhodu, že příchozí návštěva nevstupuje vůbec do soukromé části a nenarušuje tak váš osobní soukromí život. Můžete tak v klidu pracovat nebo odpočívat, zatím co v obývací místnosti probíhá bujarý život.

Dům Lucie 59

Kompaktní dům se otevírá do všech stran zahrady a nabízí tak maximální propojení mezi vnějším a vnitřním světem. To je také jedna z jeho hlavních výhod tohoto domu. Tou další je bezpochyby svěží a moderní vzhled, který lze vhodně doplnit o popínavé rostliny, které dokreslí vzhled domu a dopomohou mu k vynikajícímu začlenění do zahrady.

Dům Lucie 59

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 31. 12. 2019.
Aktualizováno: 1. 12. 2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-zima-2019/dum-lucie-59/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.