Dům Kristýna 45

Kristýna 45 má moderní dispozici 4+KK s tradiční podobou fasády. Je tedy vhodná jak do vesnické zástavby, tak do nových lokalit.

Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45

Decentně řešená vstupní fasáda působí klidně díky své symetrii a minimu oken. Opačnou fasádu je naopak možné otevřít do soukromé zahrady a dopřát tak všem obytným místnostem rovnocenný výhled.

Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45

Vstup do domu je zdůrazněn mírným vytažením hmoty vstupu oproti zbytku domu a zastřešením. Zádveří, které je volně propojené s chodbou dodává vstupnímu prostoru moderní a vzdušný vzhled. Výklenek v chodbě, který je schovaný za skříňovými posuvnými dveřmi je využit jako technická místnost, do které se vejde kotel či tepelné čerpadlo i pračka.

Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45

Obývací pokoj s velkou kuchyňskou linkou je příjemně prosluněn velkými francouzskými okny, kterými se dostaneme do soukromé zahrady. Stejným směrem, tedy do zahrady, vidíme z každého z dětských pokojů a prostorné ložnice.

Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45

Chcete-li mít rodinný dům s výhledem do zahrady z jakékoli obytné místnosti, pak je pro Vás Kristýna 45 tím pravým domem.

Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45 Dům Kristýna 45

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 31. 12. 2019.
Aktualizováno: 1. 12. 2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-zima-2019/dum-kristyna-45/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.