říjen
2023

Dům Lukáš 54

Moderní bydlení o příjemné podlahové ploše 132 metrů čtverečních překvapí svou velkolepostí především uvnitř.

Dům Lukáš 54

Tři základní hmoty, které se prolínají. Tři jednoznačné funkce, tři různé výšky. První viditelnou hmotou při příjezdu do domu je betonový přístřešek pro dvě vozidla, který v minimální hmotě zajištuje úkryt vozidel před nepřízní počasí.

Dům Lukáš 54

Hned vedle navazující, dřevem obložená, mírně vyšší hmota zajištuje soukromou a obslužnou část domu. Zde je světlá výška potřebných 2500 mm, stejně tak vysoké jsou dveře i okna. Plynoucí prostor není ničím omezován a nabízí maximum komfortu pro tuto část bydlení.

Dům Lukáš 54

Poslední, dominantní hmotou je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Tento prostor je navázán velkým otevřením na vstupní halu odkud se interiér hlavní místnosti výrazně otevírá. Jak vertikálně, tak horizontálně. Strop obývacího pokoje je o metr výše, stěna do zahrady po celé ploše prosklená. Tyto dva atributy jednoznačně přivodí luxusní a velmi vzdušnou atmosféru tohoto nejdůležitějšího prostoru v domě.

Dům Lukáš 54

Kontrast výšek vás bude přesvědčovat o dobře zainvestovaných penězích při každém přechodu mezi místnostmi a při následném pobytu v běžných bytech budete naopak cítit pocit nedostatečnosti těchto unifikovaných řešení. Zbylé vyřešení dispozice domu je ve velmi příjemném standardu, kde i náročný uživatel najde vše, co by ve svém domě hledal.

Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54 Dům Lukáš 54

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.