říjen
2023

Dům Lucie 58 B

Tento jednopodlažní dům je situován do mírného svahu a je rozdělen na dvě ramena. Rameno jdoucí kolmo ke svahu má lehce zvýšenou podlahu, takže lze i přes stoupající terén vstupovat přímo do zahrady.

Dům Lucie 58 B

Vstup je zapuštěn do fasády uprostřed dispozice. Vstupuje se ve vyvýšené úrovni podlahy, v hale se nachází samostatná toaleta. Pravé rameno objektu je určeno pro dětské pokoje se šatnou a koupelnou, z obou pokojů lze vystoupit na lodžii.

Dům Lucie 58 B

V levém rameni domu je umístěna ložnice s koupelnou a v přední části se přes malé schodiště sestupuje do obývacího pokoje s kuchyní.

Fasáda domu je rozdělena podle ramen, rameno s obývacím pokojem je celé pokryto falcovaným šedým plechem. Druhé rameno ve svahu má pouze plechovou sedlovou střechu, fasáda je klasická bílá.

Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B Dům Lucie 58 B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.