říjen
2023

Dům Dominik 13

Prostorný dům pro velkou rodinu, který oceníte i ve stáří. To je Dominik 13. Obdélníkový půdorys domu o rozměrech 11x8,3 m, má dispozici 5+kk a zastavěnou plochu 91,3 m2. Přičemž užitnou plochu tvoří 139,16 m2.

Dům Dominik 13

Zádveří s prostornou šatní skříní plynule přechází do prostoru obývacího pokoje. Díky francouzskému oknu v obývacím pokoji umístěnému osově naproti vstupním dveřím se již od vstupu nabízí vizuální kontakt s exteriérem umocňující vzdušnost prostoru.

Dům Dominik 13

Kuchyňský kout je umístěn tak, aby nebyl v přímém pohledu při vstupu do obývacího pokoje, přitom je však dostatečně blízko u vstupu, aby bylo snadné přinést nákup.

Samozřejmě je možné kuchyni zcela oddělit příčkou od zbytku pokoje a vytvořit tak dispozici 5+1. Velká francouzská okna v obývacím pokoji jsou umístěna tak, aby poskytovala skvělý výhled jak z gauče, tak od jídelního stolu. Ložnice v přízemí má svou vlastní koupelnu a lze ji tak využívat bez nutnosti chození do schodů.

Dům Dominik 13

Druhé nadzemní podlaží ukrývá dva prostorné dětské pokoje, do kterých se pohodlně vejdou i manželské postele. Koupelnu, samostatné WC a ložnici s vlastní šatnou, kterou je v případě potřeby možné upravit na soukromou koupelnu.

Dominik 13 splňuje nároky dnešního moderního života v rodinném dvoupatrovém domě a zároveň myslí na vaši budoucnost.

Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13 Dům Dominik 13

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.