říjen
2023

Dům Blanka 76

Blanka 76 je dvoupodlažní rodinný dům moderního vzhledu se šikmou střechou. Dům je svým uspořádáním vhodný i na úzké pozemky s přístupem od jihu. Hmota domu je jednoduchá kvádrová se sedlovou střechou, s přistavěným krytým stáním a terasou nad ním.

Dům Blanka 76

Dispozice odpovídá současným požadavkům. Nabízí prostorný obývací pokoj, ložnici i pokoje a ukrývá mnoho úložných prostor. Dům disponuje i garáží s přímým vstupem do zádveří. Spodní patro je možné ze všech stran snadno napojit na zahradu a provázat tak vnitřní a vnější prostor.

Dům Blanka 76

Vstup je tvořen zádveřím, ze kterého se dá vstoupit do garáže, technické místnosti a chodby. V té je situováno schodiště do patra s komorou pod jedním z ramen, dále vstup na samostatné WC a do hlavního obývacího pokoje s kuchyňským koutem.

Dům Blanka 76

V patře se všechny hlavní místnosti váží na podélnou chodbu. Jedná se o dva velké dětské pokoje, společnou koupelnu, šatnu a ložnici. Ta je doplněna o vlastní šatnu, koupelnu a je z ní možný vstup na terasu nad krytým parkovacím stáním.

Dům Blanka 76

Tento patrový dům splňuje nároky mladých rodin s touhou po moderním bydlení. Díky možnosti krytého parkování pro dva osobní automobily se hodí i do příměstských lokalit, ze kterých je potřeba dojíždět za prací.

Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76 Dům Blanka 76

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.