listopad
2022

Dům Kristýna 59 B

Přízemní dům o dispozici 4+kk a zastavěné ploše 79,26 m2 je navržen za účelem bydlení pro čtyřčlennou rodinu.

Dům Kristýna 59 B

Provedení domu vychází z idey odstranění maxima komunikačních ploch a zachování důstojných ploch funkčních (aktivních i pasivních).

Vstup orientovaný ideálně na sever obsahuje vestavnou skříň na boty a kabáty. Chodba obsahuje taktéž vestavěnou skříň, kde je možné umístit elektrokotel, či vnitřní jednotku tepelného čerpadla se zásobníkem TV.

Dům Kristýna 59 B

Prostorná koupelna umožňuje umístění vany se sprchovým koutem, umyvadlo a pračku s dostatečným manipulačním prostorem. Dvojice dětských pokojů, do kterých se vstupuje z chodby, poskytuje prostor pro objemné vestavěné skříně.

Dům Kristýna 59 B

Hlavní obytný prostor, jejíž součástí je prostorná kuchyně s půdorysným řešením do L, ve středu umístěný jídelní prostor a obývací pokoj, ideálně využívá obdélníkového půdorysného tvaru. Ložnice přístupná z obývacího pokoje umožňuje, stejně jako obývací pokoj, vstup přímo na zahradu.

Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B Dům Kristýna 59 B

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.