listopad
2022

Dům Katka 12 XL

Katka 12 XL je přízemní dům o dispozici 4+kk. Celkové rozměry domu jsou 14,25 a 8,5 m. Zastavěná plocha činí 119,56 m2.

Dům Katka 12 XL

Vstupní fasáda na první pohled zaujme částečně vystupující hmotou domu ve svém středu a prodlouženým přesahem střechy. Vstup do domu je díky tomu jasně definovaný a společně se symetricky umístěnými okny z dětských pokojů utváří architektonický výraz objektu a jeho fasády směřující do ulice.

Opačná strana domu naopak směřuje do soukromé části zahrady. Je proto více propojena s exteriérem pomocí velkých francouzských oken s možností vstupu na terasu z ložnice a obývacího pokoje.

Dům Katka 12 XL

Dispoziční řešení domu má jasné členění na dva trakty. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnice s lázní tvoří první trakt, který je otevřený do exteriéru soukromé zahrady.

Druhý trakt domu má ve svém středu obsaženo veškeré zázemí jako je vstup, wc, technická místnost a koupelna. Po stranách tohoto zázemí jsou dětské pokoje s možností umístit okna na dvě světové strany.

Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL Dům Katka 12 XL

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.