listopad
2022

Dům Dominik 48

Dům navržený do svažitého terénu s příjezdovou cestou v horní části pozemku. Dvě vzájemně ustupující patra rozdělují objekt na společenskou zónu v horním vstupním poschodí a na část soukromou s ložnicí, dětskými pokoji a koupelnami.

Dům Dominik 48

Obývací pokoj je společným prostorem s kuchyní a jídelnou. Výhled je orientován směrem do soukromé zahrady. Přes velká francouzská okna je možné vyjít na terasu, kterou tvoří plochá střecha spodního patra.

Dům Dominik 48

Schodišťovým prostorem, který je umístěný u rozsáhlého prosklení, se dostaneme o patro níž do prostorné chodby s velkým úložným prostorem v podobě šatní skříně. Součástí ložnice je vlastní prostorná šatna.

Dětské pokoje jsou dostatečně velké i pro umístění dvojlůžkových postelí. Prostorná koupelna je orientována stejně jako ostatní místnosti do soukromé části zahrady.

Dům Dominik 48

Tento dům je pojat moderním architektonickým stylem s plochou střechou a velkými francouzskými okny tak, aby byl co nejvíce propojen se zahradou. Orientace výhledů ze všech obytných místností na jednu světovou stranu zaručuje soukromí i v hustěji zastavěné oblasti.

Dům Dominik 48 Dům Dominik 48 Dům Dominik 48 Dům Dominik 48

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.