listopad
2022

Dům Blanka 75

Dvoupatrový dům Blanka 75 je určený pro milovníky prosvětlených místností s dokonalým výhledem do soukromé zahrady.

Dům Blanka 75

Obdélníkový půdorys domu o rozměrech 10,15 x 7 m, má dispozici 4+kk a zastavěnou plochu 71 m2. Přičemž užitnou plochu tvoří 109,51 m2.

Předností tohoto patrového domu je jeho velkorysé prosklení, které skvěle rozzáří každou obytnou místnost a přitom poskytuje dostatek soukromí, neboť mohou být všechna okna z obytných místností orientována jedním směrem do soukromé zahrady.

Dům Blanka 75

Ze zádveří s dostatkem úložného prostoru vstupujete přímo do obývacího pokoje. WC je umístěno za koupelnou, aby bylo dostatečně odděleno od zbytku obytných místností. Stejně tak je z koupelny přístupná i technická místnost, která slouží i jako sklad zahradního nábytku.

Dům Blanka 75

Podkroví je věnováno soukromé části – ložnici s velkou šatnou, dvěma dětským pokojům a koupelně. Velká okna s parapetem, pod které je možné umístit stoly, zajistí dostatek světla pro jakoukoli denní činnost.

Moderní tvar domu a exteriérové zastřešení doplňuje fasádní obklad.

Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75 Dům Blanka 75

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.