listopad
2021

Dům Lukáš 47

Lukáš 47 je velmi moderní minimalistický dům, který perfektně zapadne do městské zástavby a velmi komfortně ubytuje čtyřčlennou rodinu. Hlavním atributem domu je veliké prosklení, které parádně spojí zahradu s interiérem domu.

Dům Lukáš 47

Hlavní hmota domu se skládá ze dvou bílých kvádrů, které doplňují dvě betonové stříšky. Jedna ze stříšek zajistí kryté stání vozidel a vstup suchou nohou do domu, druhá stříška poskytne zastínění terasy a velikého prosklení v obývacím pokoji. Tento jednoduchý vzhled již doplňují jen tmavé rámy otevíravých částí oken a z interiéru prosvítající závěsy, které zjemňují jinak poměrně striktní vzhled domu.

Dům Lukáš 47

Vnitřní dispozice domu je velmi přehledná. Po vstupu se přes široké zádveří dostáváte rovnou do velikého obývacího pokoje s kuchyní, který je ve tvaru L. Celý vnitřní obvod tohoto tvaru L je prosklen do terasy. Propojení mezi exteriérem a interiérem domu je tak maximálně možné a v letních měsících přestanete vnímat, zdali vycházíte ven či zpět dovnitř. Celý letní pobyt v domě se tak značně zpříjemní a poskytne přirozené a nadstandardně veliké plochy k pobytu.

Dům Lukáš 47

Zbytek dispozice je rozdělen na dvě hlavní sekce – v jedné části domu je ložnice, šatna a koupelna čistě pro rodiče, v druhé části domu jsou dva dětské pokoje a koupelna se samostatným WC. Jako nyní již potřebná součást domu je zde i samostatný pokoj navíc, vhodný např. jako pracovna pro Váš home-office.

Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47 Dům Lukáš 47

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.