listopad
2021

Dům Dominik 44

Dominik 44 je dům určený pro lidi, kteří mají rádi dostatek prostoru a světla. Koncepcí domu je nové pojetí klasického bydlení se sedlovou střechou, ale v moderním kabátku.

Dům Dominik 44

Tento dům se hodí jak na vesnici s přímým kontaktem se zelení, tak do městské zástavby. Toho je docíleno dvěma střešními rovinami evokující klasickou sedlovou střechu.

Dům Dominik 44

Dům je primárně určen pro 4 obyvatele, ale poskytne dostatek místa i pro 6člennou rodinu. Milovníky vzdušných prostor nadchne otevřený prostor spojující velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem.

Dům Dominik 44

Toto uspořádání umožňuje být rodině spolu co nejvíce času. A poskytuje i dostatek místa pro velké návštěvy. Prostor pod schodištěm se dá výborně využít pro skříně a skladování trvanlivých potravin. Velká rodina ocení jak spoustu místa ve společných prostorách, tak i dostatečně velké pokoje nabízející absolutní soukromí.

Dům Dominik 44

Soukromí je ještě umocněno samostatnou koupelnou určenou pro ložnici rodičů. Oba dětské pokoje pak nabídnou dostatek místa pro žití 2–4 dětí. Stačí jen pořídit více postelí.

Dům Dominik 44

Tento moderně vyhlížející dům Vám bude dělat radost jak svým neotřelým vzhledem, tak velmi funkční a čistou dispozicí. Prostě dům určený pro úžasné žití.

Dům Dominik 44 Dům Dominik 44 Dům Dominik 44 Dům Dominik 44 Dům Dominik 44 Dům Dominik 44 Dům Dominik 44

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.