listopad
2021

Dům Blanka 69

Blanka 69 nabídne příjemné moderní bydlení v archetypální hmotě domu, který zapadne jak na českou vesnici, tak do moderní části města.

Dům Blanka 69

I když dům z venku nepůsobí nijak veliký, poskytne velmi pohodlné bydlení pro pětičlennou rodinu. Dům je uvnitř rozdělen po patrech. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, který zaujímá hlavní roli v celé dispozici domu. Z tohoto prostoru je možné pokračovat do hlavní ložnice s vlastní malou koupelnou a dostatkem prostoru pro vbudovanou šatnu.

Dům Blanka 69

Na druhé straně, hned vedle kuchyně, jsou dveře do komory, která poskytuje i přímý výstup do zahrady. Uprostřed podélné stěny obývacího pokoje je pak umístěno schodiště, které vede do druhého podlaží. Ve druhém podlaží je soukromé království pro děti. Jsou zde 3 nadstandardně veliké dětské pokoje a jedna veliká koupelna s vanou i samostatnou sprchou.

Dům Blanka 69

Exteriér domu je uhlazený, bez zbytečných komplikací v podobě výstupků, arkýřů, vikýřů nebo rizalitů. Základní hmotu doplňuje několik rovnoměrně umístěných oken, konstrukce kryté terasy a vstupu, a nesmí se zapomenout na bílý komín, který dotváří typický vzhled rodinného domu.

Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69 Dům Blanka 69

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.