září
2020

Dům Kristýna 48

Perfektní dům pro čtyřčlennou rodinu, navržený v plné výbavě. Velký obývací pokoj je spolu s dětskými pokoji nasměřován do zahrady, kde se bude odehrávat velká část společného života rodiny.

Dům Kristýna 48

Z tohoto důvodu jsou všechny tři zmíněné pokoje vybaveny francouzskými okny, aby přechod mezi interiérem a zahradou byl co nejpřirozenější. Ložnice rodičů je na druhé straně domu a získává tím částečné soukromí od bouřlivějšího života nejmladších členů rodiny. Velká společná koupelna je vybavena jak vanou, tak komfortní walk-in sprchou, nezapomělo se na prostor pro pračku ani toaletu a umyvadlo pro dvě osoby.

Dům Kristýna 48

Další samostatné WC je umístěno u vchodu do domu tak, aby bylo dobře přístupné i ze zahrady. Nadprůměrně velkou kuchyni jistě ocení paní domu, která bude mít poruce spíž a velké okno, kterým lze vidět k příchodu na pozemek. Neposledním atributem domu je umístění velkého krbu / krbové vložky, na kterou je vidět jak od jídelního stolu tak z gauče v obývacím pokoji.

Dům Kristýna 48

Příjemné večery v atmosféře vytvořené zvuky praskajícího dřeva a plápolajícího ohně si můžete užívat plnými doušky jak při společné večeři, tak při pozdnější skleničce v pohodlí gauče. Dům Kristýna 48 se velmi rychle stane Vaším perfektním domovem.

Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48 Dům Kristýna 48

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.