září
2020

Dům Katka 12D

Katka 12D je přízemní dům dispozice 4+kk. Díky svému kompaktnímu tvaru a velmi malé zastavěné ploše je vhodný i na malé pozemky.

Dům Katka 12D

Vnější tvar domu je doplněn o vystupující rizalit v němž je umístěný jídelní kout. Fasáda domu je jednoduchá, členěná kamennými obklady. Střecha je tašková valbová. Dům je vymyšlen tak, aby i na malém prostoru splňoval veškeré požadavky čtyřčlenné rodiny a prostory nepůsobili stísněně.

Dům Katka 12D

K tomu napomáhá rozmístění okenních otvorů, kdy v každé obytné místnosti jsou okna orientována do dvou světových stran, což umožní nejen lepší přehled o dění kolem domu, ale i pocit většího prostoru. Zároveň díky tomu vstupuje do místností více světla po delší část dne a zároveň možnost velice praktického příčného větrání. Příkladem je obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je k jídelnímu stolu přiváděno světlo z více stran, a ne pouze jedné.

Dům Katka 12D

Vstup do domu tvoří zádveří s malou technickou nikou. Na zádveří je pak napojena chodbička s možností přístupu do všech místností domu. Tedy obývacího pokoje s jídelním koutem a rohovou kuchyní, dvou dětských pokojů, ložnice, koupelny a na samostatné WC. Z obývacího pokoje a ložnice je možnost vstupu přímo na zahradu.

Dům Katka 12D

Dům Katka 12D si propůjčuje principy osvědčené funkční a oblíbené dispozice od svých jmenovkyň a doplňuje je o nové prvky komfortu, jako je třeba druhé WC, nebo technický kout pro milovníky moderních technologií v domě. Dům je velice praktický a díky svému tvaru, velikosti a příznivé ceně je vhodný téměř na libovolnou parcelu.

Dům Katka 12D Dům Katka 12D Dům Katka 12D Dům Katka 12D Dům Katka 12D Dům Katka 12D Dům Katka 12D

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.