září
2020

Dům Blanka 36

Blanka 36 je komfortní moderní dům přichystaný pro příjemný život veliké rodiny. Základní tvar domu nabízí možnost umístění domu do vesnické i městské zástavby bez zbytečného vytváření rozruchu nezvyklými tvary.

Dům Blanka 36

Štít orientovaný do zahrady již poodhaluje hlavní benefity moderně navrženého bydlení. Šest metrů široké prosklení otevírá jednu celou stěnu obývacího pokoje a jasně tak propojuje druhou hlavní „místnost“ bydlení v rodinném domě – zahradu. Během teplých měsíců si otevřením poloviny zasklení zvětšíte svou pobytovou plochu a bez jakýchkoli překážek budete přecházet mezi zahradou, terasou a obývacím pokojem s kuchyní.

Dům Blanka 36

V zimních měsících se usadíte do pohodlného gauče se svým oblíbeným nápojem, zapálíte oheň v krbu na jedné straně a na druhé straně můžete přes tepelněizolační trojsklo obdivovat zasněženou krajinu.

Dům Blanka 36

Kromě příjemných momentů je dům připraven i na praktickou stránku života. V domě je mnoho prostoru na vestavěné skříně, je zde technická místnosti umístěna vedle zádveří, pracovna či pokoj pro hosta a u kuchyně umístěná spíž. Ve druhém podlaží se myslelo především na pohodlí všech obyvatel. Z tohoto důvodu jsou dětské pokoje na opačné straně domu od hlavní ložnice.

Dům Blanka 36

Nemají tak společnou stěnu a jak dětské pokoje tak ložnice rodičů mají svou vlastní koupelnu. Večerní často časově rozdílný režim členů rodiny tak nebude kolidovat. Dalším důležitým prvkem komfortního bydlení v podkroví je dobré odvětrání. Z tohto důvodu jsou ve všech pokojích v horním podlaží umístěné jak střešní tak běžná okna. V nejteplejších měsících tak jistě všichni ocení možnost příčného provětrání všech pokojů v horním podlaží, v zimních měsících naopak veliký přísun přirozeného světla.

Dům Blanka 36 Dům Blanka 36

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.