Dům Lucie 53

Kdysi pouhý sen mnoha z nás, lze přitom v současné době bez obtíží realizovat. Zelenou tomuto trendu dává například bungalov Lucie 53. Tento moderní dům je neobyčejný díky maximálnímu propojení interiéru s exteriérem.

Dům Lucie 53 Dům Lucie 53 Dům Lucie 53 Dům Lucie 53 Dům Lucie 53

Celkový čistý ráz domu je doplněn vystupujícími, dřevem obloženými konstrukcemi. U vstupu tvořící přístřešek pro auto, u obývacího pokoje částečné zastřešení terasy. Obdélníkový půdorys domu o rozměrech 20,65m x 8,4m je dispozičně řešen pro 4 člennou rodinu, tedy 5+kk s podlahovou plochou 126,96m2.

Dům Lucie 53 Dům Lucie 53

Vstup do domu je velmi příjemný, díky přístřešku pro aut, který obyvatele chrání proti povětrnostním podmínkám. Prostorné zádveří umožňuje vstup do šatny, pracovny s prosklenou stěnou, toaletě a nejdůležitější části domu - obývacímu pokoji s kuchyní a jídelnou. I tuto místnost prosvětluje prosklená stěna a také okno v kuchyni. Velký jídelní stůl pomyslně odděluje obývací pokoj od kuchyně, u které se nachází komunikační pruh této místnosti. Za dalšími dveřmi se nachází soukromá zóna domu. Prostorná chodba, sloužící zároveň i jako průchozí šatna, je prosvětlena velkým oknem uprostřed místnosti. Dva dětské pokoje jsou od sebe odděleny koupelnou a šatnou. Tímto oddělením je zajištěno soukromí obou dětí a díky silnější stěně u ložnice, i soukromí rodičů.

Dům Lucie 53 Dům Lucie 53

Ložnice s vlastní koupelnou a šatnou je stejně jako dětské pokoje prosvětlena prosklenou stěnou, která zároveň ruší bariéru mezi interiérem a exteriérem. Všechny obytné místnosti tak mají stejně kvalitní výhled do zahrady.

Dům Lucie 53

Jedním z rozhodnutí, proč si vybrat raději dům než byt je, mít vlastní oázu zeleně na své zahradě. A proto je dům Lucie 53 navržen tak, abyste si mohli tuto výhodu užívat plnými doušky.

Dům Lucie 53

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 30.11.2019.
Aktualizováno: 17.10.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-podzim-2019/dum-lucie-53/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.