Dům Dominik 38

Dominik 38 je stylový velký patrový moderní rodinný dům pro náročné klienty. Jeho dispozice 5+kk+G je doplněna ještě o velkou prosluněnou terasu v patře a o velké kryté závětří mezi vstupem do domu a garáží.

Dům Dominik 38 Dům Dominik 38 Dům Dominik 38 Dům Dominik 38 Dům Dominik 38

Charakteristickým prvek domu jsou velké prosklené plochy a moderní materiály. Půdorys domu je ve tvaru písmena L. Druhé podlaží je realizováno jen nad částí toho půdorysu. Uvnitř domu zaujme velký prostorný a dobře prosvětlený obývací pokoj s v prostoru plavoucím kuchyňským koutem, který má všechny spotřebiče elegantně zapuštěny do zavírací stěny za sebou.

Dům Dominik 38 Dům Dominik 38

Za povšimnutí pak jistě stojí i křížové sloupy u velkých prosklených ploch, které dodávají objektu nádech výjimečnosti. V ložnici rodičů je pak umístěna velká relaxační vana s výhledem do zahrady. Hornímu podlaží dominují velké dětské pokoje, ze kterých je skrze prosklené stěny přístup na velkou slunnou terasu. Takto velké skleněné plochy si samozřejmě žádají stínění proti letnímu slunci. To je integrováno do řešení fasády domu a stává se jeho výrazným architektonickým prvkem.

Dům Dominik 38

Z krytého venkovního závětří mezi garáží a v stupem do domu vstoupíme do zádveří. To je řešeno velkoryse a umožňuje buď vstup přímo do obývací části, nebo do soukromé spodního podlaží. To obsahuje moderně pojatou ložnici s relaxační vanou a vlastní koupelnou, dále šatnu, chodbu s úložnými prostory, samostatné WC, místnost pro denní práce a komoru pod schody.

Dům Dominik 38

V horním podlaží se nachází dva velké dětské pokoje a jeden menší, který může sloužit i jako pracovna. Dále je zde velká koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem. Z velkých dětských pokojů je pak umožněn vstup na terasu. Garáž pro osobní automobil pod terasou je pak doplněna ještě o technický kout, který se dá od prostoru garáže oddělit posuvnou stěnou.

Dům Dominik 38

Dům Dominik 38 je neobyčejný svérázně pojatý moderní dům s prvky luxusního bydlení. Jeho výhodou je jistě nevšední vzhled s mnoho pěknými a funkčními detaily. Dále potěší spoustu místa a prostoru pro bydlení uvnitř dispozice, nebo otevření do zahrady, které je příkladné a bude jistě vyhovovat všem, kteří mají rádi kontakt s nejbližším okolím.

Dům Dominik 38 Dům Dominik 38 Dům Dominik 38

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 30.11.2019.
Aktualizováno: 17.10.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-podzim-2019/dum-dominik-38/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.