Dům Patrik 2

Tento dům je druhým luxusním domem v pořadí, který spadá do skvělé sekce domů Patrik. Je radost vytvářet nové věci, které posunují způsob bydlení lidí a rodin dále a každý nestandardní dům toto určitě splňuje.

Dům Patrik 2 Dům Patrik 2

Vzhled domu je velmi svébytný a reprezentativní. Dům patří do jasně městské zástavby, kde bude skvělou ukázkou vkusu investora. Skládá se ze dvou hmot vytvářející podstavec pro nejvýraznější bílou hmotu druhého poschodí. Ta je na pohled pouze shora usazena ve třech bodech a vzniká tak silný dojem odlehčení druhého patra.

Dům Patrik 2 Dům Patrik 2

Fasáda domu je obložena krásným travertinovým obkladem, který jemně dolaplňuje pocit luxusu.

Dům Patrik 2

Dispozice domu je velmi velkorysá a odráží tak exteriér domu. Vstup do domu probíhá přes prostorné zádveří, které je proskleno velikými dveřmi do obývacího pokoje. Vzniká tak jasný průhled domem hned po vstupu dovnitř. Dále jedna celá stěna obývacího pokoje je prosklena a navazuje na skvělou, částečně krytou terasu u domu. Hned vedle obývacího pokoje je umístěna hlavní ložnice se šatnou a koupelnou.

Dům Patrik 2

Jak v ložnici tak v koupelně nalezneme francouzské okno, díky kterému můžeme kdykoliv vyjít ven na zahradu a užívat si kvalit vlastního bydlení. Umístění ložnice v přízemí majitelé ocení především v pozdějším věku, kdy již nebudou muset chodit do schodů. Kromě hlavní obytné části se v přízemí nachází prostorná garáž s velikou technickou místností, která zároveň funguje jako filtr mezi domem a parkováním vozu. V těsné blízkosti se v proskleném prostoru nachází schodiště, kterým se dostaneme do druhého podlaží.

Dům Patrik 2

Druhé podlaží je určeno především pro mladší část rodiny. Je zde jedna hlavní místnost, která kromě funkce haly zvládne být skvělou hernou pro společný čas dětí. Z této místnosti se dostaneme do obou prostorných dětských pokojů, pracovny, komory i velmi pohodlné koupelny se sprchou, vanou, dvěma umyvadly i toaletou. Všechny pokoje v patře jsou velkou mírou proskleny a mají tak velké množství přirozeného světla a slunečního svitu, bez kterých by život byl méně šťastný.

”Patrik 2 je dům, který Vás svými přednostmi překvapí.”

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 24.11.2018.
Aktualizováno: 26.11.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-podzim-2018/dum-patrik-2/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.