Dům Lukáš 38

Moderní přízemní prostorný rodinný dům s plochou střechou je ideální pro klienty s větší rodinou náročné na soukromí. Fasáda domu je řešena velice jednoduše. Domu dominuje bílá omítka, která je v místech přesahů střechy a na některých stěnách oživena tmavší šedou omítkou, což zajišťuje moderní minimalistický vzhled.

Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38

Dělení domu na čtyři části zajistí dostatek klidu a soukromí jak rodičům, tak dětem, případně i hostům, pro které je v domě navržena speciální místnost. Tento pokoj pak může být běžně využíván jako pracovna.

Dům Lukáš 38

Společenskou část domu tvoří prostorný obývací pokoj, který je propojen s jídelnou a kuchyní. Z místnosti je přístup na velkou částečně krytou terasu, která otevírá výhled do zahrady. Dům dále disponuje ještě další terasou přístupnou z chodby vedoucí k dětským pokojům. Propojení se zahradou je tak zajištěno ze všech částí domu.

Dům Lukáš 38

Dům má jedno samostatné WC, které slouží především pro společenskou část domu a dále pak dvě koupelny - jednu pro část s dětskými pokoji, druhou pak přístupnou z ložnice. V domě se také nachází prakticky umístěná spíž přístupná přímo z kuchyně a samostatná místnost pro praní.

Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38 Dům Lukáš 38

”Pokud hledáte opravdu moderní dům s volnou dispozicí, pak určitě nesmíte tento dům přehlédnout.”

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 24.11.2018.
Aktualizováno: 27.11.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-podzim-2018/dum-lukas-38/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.