Dům Kristýna 36

Kristýna 36 je přízemní dům 4+kk typu bungalov, jehož devizou je jednoduchý, čistý a elegantní vzhled, který zapadne prakticky do jakéhokoliv místa. Dispozice domu je přehledná, dobře uspořádaná, a navíc výborně prosvětlená. Samozřejmostí je možnost výstupu do zahrady z jakékoliv obytné místnosti. Kontakt s vnějším prostředím je tedy u tohoto domu příkladným.

Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36

Po vstupu do domu je možné uložit věci do šatny a poté pokračovat velkorysými dveřmi do srdce celého domu, tvořeného obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Obývací pokoj je pomocí velkých oken vedoucích do tří světových stran propojen se zahradou. Kuchyňský kout s jídelním stolem je umístěn tak, aby poskytoval dostatek soukromí při vaření nebo konzumaci pochutin, ale zároveň je z něj možné sledovat dění v obývací části.

Dům Kristýna 36

Z obývacího pokoje se lze snadno dostat do soukromé části, sestávající se z dvou dětských pokojů, koupelny, šatny a technická místnost. Ložnice rodičů a jejich soukromá koupelna je samostatně oddělena. To uvítají zejména rodiče dospívajících dětí. Obě koupelny, jak ta soukromá u ložnice, tak společná u dětských pokojů, jsou moderně pojaty.

Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36

Po otevření dveří se naskytne pohled na umyvadlo s velkým zrcadlem, které ještě více zvětšuje a zesvětluje prostor, jenž je již i tak dobře prosvětlen pomocí velikých oken umocňujících pocit luxusu. Vše je koncipováno tak, aby v pokojích a ložnici byl dostatek přirozeného světla, a zároveň je umožněn jednoduchý vstup na zahradu. Život tak může plynule proudit mezi exteriérem a interiérem. Hojnost světla a kontaktu s přírodou má totiž blahodárný vliv na zdraví i psychiku každého člověka, přičemž dům Kristýna 36 nabízí obojího dostatek.

Dům Kristýna 36

Hlavními výhodami tohoto domu jsou propojení exteriéru s interiérem a dobré prosvětlení interiéru. Obojího je docíleno pomocí francouzských oken, která jsou umístěna ve všech místnostech. Milovníci světla tak ocení možnost vyjít z jakéhokoliv pokoje na zahradu, stačí si jen vybrat světovou stranu. Další výhodou je jednoduchý a čistý vzhled tvořený celistvými plochami omítky, místy doplněné o světlý kamenným obklad. Vzhledu rodinného domu dominují také okna, která barevně kontrastují s fasádou. Výsledný celek působí lehce, svěže a elegantně.

Dům Kristýna 36

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 24.11.2018.
Aktualizováno: 26.11.2018 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-podzim-2018/dum-kristyna-36/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.