červen
2023

Dům Lenka 33

Lenka 33 je dvoupodlažní rodinný dům se šikmou sedlovou střechou. Standardní dispozici domu je možné rozšířit o trakt s garáží a odděleným provozem kanceláře nebo salonu s vlastním zázemím.

Dům Lenka 33

Díky tomu se jedná o dům, který bude sloužit nejen pro bydlení, ale i pro práci „z domu“. Vnější vzhled domu připomíná tradiční českou architekturu vesnických a příměstských domů, avšak je pojatý v moderním stylu čistých linií a velkých okenních otvorů. Dispozice domu je jednoduchá, přehledná a zároveň praktická.

Dům Lenka 33

Dům disponuje v přízemí hlavním obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jedním pokojem, který může sloužit jako hostinský nebo jako pracovna. V patře jsou pak situovány dva dětské pokoje, ložnice a koupelny. Přízemí pak může obsahovat již zmíněnou garáž a samostatnou provozovnu.

Dům Lenka 33

Vstup do domu je situován v prostoru mezi hlavní obytnou částí a garáží s provozovnou. Z tohoto prostoru je dále přístupná šatna a technická místnost. Skrze chodbu s úložnými prostory je možné vstoupit do hlavní obytné místnosti nebo na samostatné WC. Na obytnou místnost navazuje kuchyňský kout a dále pak pracovna/pokoj pro hosty a komora pod schody. Ty vedou do patra, kde je umístěna ložnice rodičů s vlastní šatnou i koupelnou, dva identicky velké dětské pokoje a společná koupelna pro ně.

Dům Lenka 33

Stylový a moderní dům je určen hlavně pro lidi, kteří touží po dostatku prostoru a možnosti věnování se vlastnímu podnikání z domu, aniž by byl narušen jejich soukromý život. Prostorem a zázemím vyhoví prostor provozovny téměř jakékoliv podnikatelské potřebě. Může zde vzniknout například kancelář, kadeřnický salon, dílna, malá prodejna apod. Dům je všestranný a hodí se na většinu rovinatých parcel.

Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33 Dům Lenka 33

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.