červen
2023

Dům Blanka 74

Tento dům je navržen dle klasických měřítek dvoupodlažního rodinného domu. Vstup do domu je ideální orientovat na jižní stranu. Do celistvé hmoty objektu je vloženo výrazné prosklení, které umožňuje ničím nerušený výhled do celé zahrady.

Dům Blanka 74

Obdélníkový půdorys domu o rozměrech 12,8x7,8 m má dispozici 5+kk. Zastavěná plocha domu činí 99,84 m2 a užitná plocha 151,96 m2.

Vstup do domu tvoří společně s obývacím pokojem, kuchyní a schodištěm společný prostor, který je vizuálně dělen vhodně umístěným nábytkem.

Dům Blanka 74

Po schodišti vstupujeme do druhého nadzemního podlaží, zde jsou navrženy dva stejně velké dětské pokoje, koupelna a ložnice s vlastním sociálním zařízením. Nad vstupním prostorem je umístěna galerie.

Celý dům je omítnut bílou barvou, fasáda je kontrastně doplněna o tmavě šedé prvky, jako jsou rámy oken a dveří, střecha z falcovaného plechu a okapové svody.

Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74 Dům Blanka 74

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.