červen
2022

Dům Lucie 66

Lucie 66 je přízemní dům, který naplní požadavky většiny klientů. Půdorysný tvar domu do L vytváří ideální místo pro terasu v „objetí domu“, přidává se dnes často vynechávaná garáž a k tomu efektivní oddělení části pro rodiče od dětských pokojů.

Dům Lucie 66

Z exteriéru je dům řešen bez zbytečných výstřelků. Klidný, učesaný vzhled s menšími okny do ulice a naopak velkým prosklením do své zahrady. Interiér domu navazuje na jednoduchost a přehlednost vnějšku. Dispozice je oproštěna od chodeb.

Dům Lucie 66

Po vstupu do domu se ocitnete v prostorné hale, která funguje jako hlavní komunikační uzel. Odtud je vstup do dvou dětských pokojů, hlavní koupelny a velmi prostorné šatny s komorou, která se případně dá využít i jako další pokoj.

Dům Lucie 66

Napřímo od vstupu do domu se nachází obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Největší důraz se v této místnosti věnoval právě jídelnímu stolu, který pohostí i velmi početnou rodinu a zároveň poskytne krásný výhled do zahrady skrze posuvné prosklení.

Dům Lucie 66

Poslední třešničkou na dortu je v této dispozici umístění samostatné sekce pro rodiče v opačném koutě domu, nežli jsou dětské pokoje. Toto rozložení zajistí často chybějící soukromí pro rodiče a jejich vlastní šatna, koupelna, ložnice i pracovní kout mohou zůstat nedotčeny děním ve zbytku domu.

Dům Lucie 66 Dům Lucie 66 Dům Lucie 66 Dům Lucie 66 Dům Lucie 66 Dům Lucie 66 Dům Lucie 66

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.