červen
2022

Dům Kristýna 57

Kristýna 57 je přízemní dům, který umožňuje kvalitní a přitom levné a dostupné bydlení všem, kteří potřebují vnitřní dispozici 5+kk. Dům je obdélníkového tvaru menší šířky, která umožňuje stavbu i na úzkých pozemcích.

Dům Kristýna 57

Vnitřní řešení domu je jednoduché a čisté. Krom samozřejmostí, jako je prostorný obývací pokoj pro pět obyvatelů, přehledně uspořádaný a opravdu velký kuchyňský kout, tři dětské pokoje, nebo ložnice. Dům obsahuje i prostornou koupelnu, dvě WC, technický kout u vstupu a možnost proměny konce chodby v menší pracovní kout.

Dům Kristýna 57

Dispozice domu je uspořádána tak, aby umožňovala hlavní vstup do domu ze strany orientované na jih – je tedy možné tento dům postavit i na parcelách, které mají orientaci a hlavní přístupovou cestu právě od jihu.

Dům Kristýna 57

Vstup je tvořen zádveřím s technickým koutem a dále vstupem do příčné chodby, která prochází celým domem a díky velkému prosklení na svém konci nepůsobí nikterak stísněně, naopak opticky pokračuje dále do zahrady. Z ní je pak možné vstoupit do dvou prostorných dětských pokojů s jižní orientací, jednoho menšího pokoje, který může sloužit také jako dětský nebo jako pracovna, dále pak do ložnice, koupelny, samostatného WC a samozřejmě hlavního obýcího prostoru s jídelním koutem.

Dům Kristýna 57

Ten je v případě zájmu prostorově připraven na doplnění o krbová kamna vedle televizní stěny a umožňuje vynikající přístup na zahradu pomocí dvou velkých francouzských oken. Tento přízemní dům splňuje nároky mladých početných rodin na levné bydlení s potřebou více pokojů.

Dům Kristýna 57

Na relativně malé ploše dokáže nabídnout prakticky vše, co je k životu potřeba, a navíc potěší chytrými řešeními jednotlivých částí domu. Kuchyňský kout je opravdu prostorný a mezi obývací kout s pohovkou a kuchyňský kout lze umístit opravdu velký jídelní stůl. Dům zkrátka ocení všichni, co mají nebo plánují velkou rodinu.

Dům Kristýna 57 Dům Kristýna 57 Dům Kristýna 57 Dům Kristýna 57 Dům Kristýna 57 Dům Kristýna 57

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.