červen
2022

Dům Blanka 73

Blanka 73 je dvoupodlažní rodinný dům se šikmou sedlovou střechou. Standardní dispozici domu je možné rozšířit o trakt s garáží a odděleným provozem kanceláře, nebo salonu s vlastním zázemím. Díky tomu se jedná o dům, který bude sloužit nejen pro bydlení, ale i pro práci „z domu“.

Dům Blanka 73

Vnější vzhled domu připomíná tradiční českou architekturu vesnických a příměstských domů, avšak je pojatý v moderním stylu čistých linií a velkých okenních otvorů. Dispozice domu je jednoduchá, přehledná a zároveň praktická.

Dům Blanka 73

Dům disponuje v přízemí hlavním obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jedním pokojem, který může sloužit jako hostinský nebo jako pracovna. V patře jsou pak situovány dva dětské pokoje, ložnice a koupelny. Přízemí pak může obsahovat již zmíněnou garáž a samostatnou provozovnu.

Dům Blanka 73

Vstup do domu je situován v prostoru mezi hlavní obytnou částí a garáží s provozovnou. Z tohoto prostoru je dále přístupná šatna a technická místnost. Skrze chodbu s úložnými prostory je možné vstoupit do hlavní obytné místnosti nebo na samostatné WC.

Dům Blanka 73

Na obytnou místnost navazuje kuchyňský kout a dále pak pracovna/pokoj pro hosty a komora pod schody. V patře je umístěna ložnice rodičů s vlastní šatnou i koupelnou a dva identicky velké dětské pokoje se společnou koupelnou.

Dům Blanka 73

Stylový a moderní dům je určen hlavně pro lidi, kteří touží po dostatku prostoru a možnosti věnování se vlastnímu podnikání z domu, aniž by byl narušen jejich soukromý život.

Dům Blanka 73

Prostorem a zázemím vyhoví prostor provozovny téměř jakékoliv podnikatelské potřebě. Může zde vzniknout například kancelář, kadeřnický salon, dílna, malá prodejna apod. Dům je všestranný a hodí se na většinu rovinatých parcel.

Dům Blanka 73 Dům Blanka 73 Dům Blanka 73 Dům Blanka 73 Dům Blanka 73 Dům Blanka 73

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.