červen
2021

Dům Lucie 69

Lucie 69 je přízemní dům dispozice 6+kk, určený pro velké rodiny. Předností tohoto domu je jeho půdorys ve tvaru písmene L.

Dům Lucie 69

To má hned několik výhod v podobě venkovního sezení v místě, kde budete mít více soukromí před okolním světem anebo možnosti téměř libovolné orientace vůči světovým stranám. Vnější tvary domu jsou jednoduché, doplněné o stylové sloupy u terasy a obklady mezi okny. Střecha je tašková valbová.

Dům Lucie 69

Dispozice domu je jasně a jednoduše členěná na obytnou a soukromou část. Ta obytná obsahuje velký prostorný a dobře prosvětlený obývací pokoj s kuchyňským koutem. Soukromá část pak kromě ložnice rodičů s vlastní koupelnou obsahuje až čtyři dětské pokoje, které mají k dispozici jednu vlastní koupelnu.
Toto členění poskytuje dostatek soukromí jak rodičům, tak dětem a zároveň umožňuje setkání a společenský život v prostorném obývacím pokoji. Dům lze navíc pořídit s rozdílnými řešeními fasády.

Dům Lucie 69

Vstup do domu vede do zádveří. Z toho lze vstoupit přímo do šatny, chodby s přístupem na WC, technickou místnost a do hlavních prostorů domu. Soukromá část zahrnuje prostornou chodbu s úložnými prostory, čtyři stejně velké dětské pokoje a koupelnu s vanou a umyvadly. Ložnice rodičů umožňuje vstup přímo na zahradu a má vlastní velkou koupelnu.

Dům Lucie 69

Obytná část domu je celá věnována prostornému obývacímu pokoji s kuchyňským koutem, který má velice chytře zabudovanou stěnu spotřebičů. Obývací pokoj je prosluněn okny vedoucími do tří světových stran, což zaručuje dostatek světla a slunečních paprsků v interiéru po celou denní dobu. Z obývacího pokoje je možný přístup na venkovní krytou terasu.

Dům Lucie 69

Jednoduše členěný dům nabízející dostatek prostoru a slunečního světla to je jedna z výhod tohoto domu. Dále je to možnost vybudování sezení, které poskytne dostatek soukromí před okolním světem.

Dům Lucie 69

Rodinný dům je navíc variabilní a bez stavebních úprav nabízí výběr mezi dispozičním řešením 6+kk se čtyřmi dětskými pokoji, nebo s pracovnami, které mohou pokoje nahradit.

Dům Lucie 69 Dům Lucie 69 Dům Lucie 69 Dům Lucie 69 Dům Lucie 69

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.