červen
2021

Dům František

Dvoupatrový dům František se svými 81,7 m2 nabídne dispozici 5+kk. Tato dispozice dobře poslouží velké rodině a díky promyšlenému dispozičnímu dělení ho lze použít i pro vlastní podnikání.

Dům František

V 1. NP lze předělat hostinský pokoj a získat tak dostatečný prostor pro drobný podnikatelský záměr. Lze zde zřídit malý krámek, advokátní kancelář, kadeřnický salón či ordinaci psychologa. Pro všechny tyto možnosti slouží samostatné hygienické zázemí přístupné z tohoto prostoru.

Dům František

Dále v dolním podlaží nalezneme prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Velkou výhodou je taktéž samostatná šatna s přístupem k technické místnosti. Ta plně využívá veškerý prostor pod schodištěm.

Dům František

V druhém nadzemním podlaží se pak nachází dva velké pokoje, koupelna a ložnice s vlastním hygienickým zázemím. Každý pokoj nabídne podlahovou plochu dostatečně velkou pro dvě děti. Takže dům může využít rodina o 4-7 členech.

Dům František Dům František Dům František Dům František Dům František Dům František Dům František Dům František Dům František

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.