červen
2021

Dům Blanka 63 mini

Jedná se o menší verzi soutěžemi oceňovaného domu Blanka 63. A však menší zde neznamená horší! Dům má velmi funkčně a čistě vyřešenou dispozici 4+kk, která využívá veškeré volné místo pro úložné prostory.

Dům Blanka 63 mini

V návrhu bylo myšleno i na dostatek prostoru pro technickou místnost a spíž. Díky své sedlové střeše a modernímu stylu se hodí kamkoliv. Velké okenní otvory přinesou do každé místnosti sluneční svit a radost ze žití v tomto domě. Dům má celkovou užitnou plochu 96,21 m2.

Dům Blanka 63 mini

V 1. NP se nachází prostorné zádveří, samostatná technická místnost, která může sloužit i jako šatna, WC, spíž a prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. 2. NP pak nabídne ložnici, dva pokoje a oddělenou koupelnu a záchod. Předstupující části stěn a střechy dotváří moderní vzhled a zároveň slouží částečně jako stínění.

Dům Blanka 63 mini

Pro velké okenní otvory jsou navržené posuvné sluneční clony. Ty lze využít pro zastínění, ale i jako bezpečnostní prvek před vloupáním či poškozením. V čem dům naprosto vyniká je jeho vzhled. Však posuďte sami.

Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini Dům Blanka 63 mini

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.