červenec
2021

Dům Stela 34

Stela 34 je patrový dům vhodný na mírně svažité pozemky s přístupem z vrchní strany pozemku. Vstup je umístěn ve spojovacím mezipatře, které je určeno jako technické podlaží s garáží a šatnou.

Dům Stela 34

Spodní patro je pak obytné s přímým výstupem do zahrady. Vrchní podlaží poté slouží dětem, které mají k dispozici dva dětské pokoje a hernu. Dům je moderního charakteru s plechovou střechou a kamenným fasádním obkladem.

Dům Stela 34

Jeho prostorná dispozice je kvalitně prosvětlena pomocí velkých okenních otvorů i v horním podlaží a umožňuje vynikající výhled do okolní krajiny.

Dům Stela 34

Vstup do zádveří domu je do úrovně mezipatra, ve kterém se dále nachází šatna s technickou místností, garáž s žebříkovým vstupem na úložnou půdu a vstup na schodiště. Spodní podlaží je vyčleněno obývacímu pokoji s kuchyňským koutem a přes malou spojovací chodbičku je přístupné WC a hlavní ložnice s vlastní koupelnou.

Dům Stela 34

Pod schody pak je umístěna komora. V horním patře je jako centrální místnost umístěna herna, nebo pracovna prosvětlena střešními okny. Z té jsou pak přístupné dva identicky velké dětské pokoje, koupelna a samostatné WC.

Dům Stela 34

Tento patrový dům splňuje veškeré podmínky kvalitního bydlení i na mnohdy jinak ne příliš dobře využitelných svažitých pozemcích. Navíc jeho půdorysné rozměry nejsou nijak velké a dá se tedy postavit i na plošně menších.

Dům Stela 34

Zaujme jistě jeho moderní a svěží vzhled a možnost výhledů či výstupů na zahradu. Vnitřní dispozice obsahuje řadu chytrých a promyšlených řešení, které usnadňují každodenní pobyt v tomto rodinném domě. V domě se nachází dostatek úložných prostor včetně dostatečně velké garáže a technické místnosti.

Dům Stela 34 Dům Stela 34 Dům Stela 34 Dům Stela 34 Dům Stela 34 Dům Stela 34

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.