červenec
2021

Dům Slávka 7

Slávka 7 je dům střední velikosti pro až 4-člennou rodinu, hodící se do každé zástavby.

Dům Slávka 7

Zastavěná plocha domu obdélníkového půdorysu 11m x 8,9m je 97,9m2. Užitná plocha 79,16m2 je dispozičně řešen jako 4+kk.

Dům Slávka 7

Vstup do domu je umístěn ve štítové fasádě blízko přesahu střechy, který tvoří přístřešek pro automobil. Zádveří s výklenkem umožňuje umístění skříně, nebo technického vybavení budovy.

Dům Slávka 7

Obývací pokoj je propojen s prostornou kuchyní, kde může společně vařit celá rodina. Okolo jídelního stolu je dostatek místa a díky výhledu na zahradu se bude jednat o místo, které navodí příjemnou rodinnou atmosféru. Výrazným prvkem v této místnosti je velké moderní francouzské okno směrem do zahrady.

Dům Slávka 7

Přes malou chodbu, která šetří potřebné metry zastavěné plochy se dostaneme do obytných místností a koupelny s toaletou. Ve všech obytných místnostech nalezneme prostorné šatní skříně a velká okna zajišťující krásné prosvětlení místnosti.

Dům Slávka 7

Koupelna s vanou, toaletou a umyvadlem, myslí i na umístění pračky a její velkou výhodou je okno pro rychlé a účinné vyvětrání.

Dům Slávka 7 Dům Slávka 7 Dům Slávka 7 Dům Slávka 7 Dům Slávka 7 Dům Slávka 7

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.