červenec
2021

Dům Kristýna 36

Kristýna 36 je přízemní dům 4+kk typu bungalov, jehož devizou je jednoduchý, čistý a elegantní vzhled, který zapadne prakticky do jakéhokoliv místa.

Dům Kristýna 36

Dispozice domu je přehledná, dobře uspořádaná, a navíc výborně prosvětlená. Samozřejmostí je možnost výstupu do zahrady z jakékoliv obytné místnosti. Kontakt s vnějším prostředím je tedy u tohoto domu příkladným.

Dům Kristýna 36

Po vstupu do domu je možné uložit věci do šatny a poté pokračovat velkorysými dveřmi do srdce celého domu, tvořeného obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Obývací pokoj je pomocí velkých oken vedoucích do tří světových stran propojen se zahradou.

Dům Kristýna 36

Kuchyňský kout s jídelním stolem je umístěn tak, aby poskytoval dostatek soukromí při vaření nebo konzumaci pochutin, ale zároveň je z něj možné sledovat dění v obývací části. Z obývacího pokoje se lze snadno dostat do soukromé části, sestávající se ze dvou dětských pokojů, koupelny, šatny a technické místnosti.

Dům Kristýna 36

Ložnice rodičů a jejich soukromá koupelna je samostatně oddělena. To uvítají zejména rodiče dospívajících dětí. Obě koupelny, jak ta soukromá u ložnice, tak společná u dětských pokojů, jsou moderně pojaty. Po otevření dveří se naskytne pohled na umyvadlo s velkým zrcadlem, které ještě více zvětšuje a zesvětluje prostor, jenž je již i tak dobře prosvětlen pomocí velikých oken umocňujících pocit luxusu.

Dům Kristýna 36

Vše je koncipováno tak, aby v pokojích a ložnici byl dostatek přirozeného světla, a zároveň je umožněn jednoduchý vstup na zahradu. Život tak může plynule proudit mezi exteriérem a interiérem. Hojnost světla a kontaktu s přírodou má totiž blahodárný vliv na zdraví i psychiku každého člověka, přičemž dům Kristýna 36 nabízí obojího dostatek.

Dům Kristýna 36

Hlavními výhodami tohoto domu jsou propojení exteriéru s interiérem a dobré prosvětlení interiéru. Obojího je docíleno pomocí francouzských oken, která jsou umístěna ve všech místnostech. Milovníci světla tak ocení možnost vyjít z jakéhokoliv pokoje na zahradu, stačí si jen vybrat světovou stranu.

Dům Kristýna 36

Další výhodou je jednoduchý a čistý vzhled tvořený celistvými plochami omítky, místy doplněné o světlý kamenný obklad. Vzhledu rodinného domu dominují také okna, která barevně kontrastují s fasádou. Výsledný celek působí lehce, svěže a elegantně.

Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36 Dům Kristýna 36

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.