červenec
2020

Dům Lucie 61

Lucie 61 je přízemní dům dispozice 5+kk+G moderního stylu, který se uplatňuje jak na fasádě, tak uvnitř dispozice. Předností tohoto domu je jeho půdorysný tvar písmene L. Toto řešení přináší možnost vybudovat obytnou terasu s možností vstupů ze všech obytných místností, která bude kryta před nepřízní počasí i pohledy sousedů.

Dům Lucie 61

Vnější tvary domu jsou jednoduché, členěny velkými okny a kamennými obklady. Střecha je tašková valbová. Dispozice domu je členěna na obytnou část, která se nachází ve vstupní části objektu a soukromou část s pokoji, která je směřována do zahrady. Umístění obývacího pokoje ke vstupu do domu přímo vybízí k společenskému kontaktu a společnému rodinnému žití.

Dům Lucie 61

Na vstupní část je napojena i garáž, která umožňuje vstup do zádveří domu suchou nohou za jakéhokoliv počasí. Soukromá část domu pak nabízí možnost uspořádání pokojů sloužících jako ložnice a tří dětské pokoje, nebo ložnice, dva pokoje a pracovna. Všechny pokoje jsou prostorné a dobře prosluněné. Dům Lucie 56 lze na pozemku orientovat téměř libovolně.

Dům Lucie 61

Z krytého venkovního závětří se vstupuje do zádveří. Z toho lze vstoupit do šatny, garáže, nebo přímo do prostorné hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem. Na konci obývacího pokoje je situována chodba, že které jsou obsluhovány další místnosti domu.

Dům Lucie 61

Jedná se o dva dětské pokoje, koupelnu, samostatné WC, technickou místnost, pracovnu a ložnici s vlastní koupelnou, která je vybavena i vlastním klozetem. V celém domě zaujme dobré prosvětlení pomocí francouzských oken, které umožňují vstup na terasu, nebo rovnou do zahrady.

Dům Lucie 61

Jednoduše členěný dům využívá půdorysného tvaru ke krytí svých obyvatel, a přitom je maximálně propojuje se zahradou. To je jedna z výhod tohoto domu. Dále je to pak třeba jeho prostornost a dostatek úložných prostorů, nebo možnost vybudování sezení, které poskytne dostatek soukromí před okolním světem i stínu před sluncem.

Dům Lucie 61

Rodinný dům je navíc variabilní a bez stavebních úprav nabízí výběr mezi dispozičním řešením 5+kk+G se třemi dětskými pokoji a 5+kk+G, které obsahuje dva dětské pokoje a prostornou pracovnu.

Dům Lucie 61 Dům Lucie 61 Dům Lucie 61 Dům Lucie 61 Dům Lucie 61

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.