Dům Lukáš 42

Dům Lukáš 42 je přízemní dům, který umožňuje levné bydlení všem, kteří potřebují vnitřní dispozici 5+kk. Dům je obdélníkového tvaru menší šířky, která umožňuje stavbu i na úzkých pozemcích.

Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42

Lukáš 42 je moderně řešený dům a tvarově velice jednoduchý čistý dům s plochou střechou a lehkou moderní ocelovou pergolou nad terasou u obývacího pokoje. Vnitřní řešení domu je jednoduché a čisté. Krom samozřejmostí, jako je prostorný obývací pokoj, přehledně uspořádaný kuchyňský kout, tři dětské pokoje, nebo ložnice dům obsahuje i prostornou koupelnu, dvě WC, technickou místnost a možnost proměny konce chodby v menší pracovní kout.

Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42

Vstup je tvořen zádveřím s možností vstupu do technické místnosti a dále do chodby, která prochází celým domem a díky velkému prosklení na svém konci nepůsobí nikterak stísněně, naopak opticky pokračuje dále do zahrady.

Dům Lukáš 42

Z ní je pak možné vstoupit do tří stejně velkých dětských pokojů (popřípadě třeba dvou pokojů a pracovny), ložnice, koupelny, samostatného WC a samozřejmě hlavního obývacího prostoru s jídelním koutem. Ten je v případě zájmu prostorově připraven na doplnění o krbová kamna vedle televizní stěny.

Dům Lukáš 42 Dům Lukáš 42

Dům Lukáš 42 splňuje nároky mladých početných rodin na levné bydlení s potřebou více pokojů. Na relativně malé ploše dokáže nabídnout prakticky vše co je k životu potřeba, a navíc potěší chytrými řešeními jednotlivých částí domu. Jednou z výhod je i jeho jednoduchý a moderní vzhled exteriéru i interiéru.

Dům Lukáš 42

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 26.6.2019.
Aktualizováno: 27.6.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-leto-2019/dum-lukas-42/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.