Dům Lucie 56

Lucie 56 je přízemní dům dispozice 6+kk, který kombinuje prvky moderní architektury s tradičními prvky českého rodinného bydlení. Předností tohoto domu je jeho půdorysný tvar, který připomíná písmeno L.

Dům Lucie 56 Dům Lucie 56 Dům Lucie 56 Dům Lucie 56

To má hned několik výhod, jako třeba to, že je možné vybudovat si venkovní sezení v místě, kde budete mít více soukromí před okolním světem anebo kryté stání pro jeden osobní automobil hned u vstupu, takže i za nepříznivého počasí v klidu vystoupíte a projdete do bezpečí vašeho domova. Vnější tvary domu jsou jednoduché, doplněné o stylové sloupy a kamenné obklady. Střecha je tašková valbová.

Dům Lucie 56 Dům Lucie 56

Dispozice domu je jasně a jednoduše členěná na obytnou část a ložnicí rodičů s vlastní koupelnou. Druhé křídlo domu obsahuje až čtyři dětské pokoje, které mají k dispozici jednu vlastní koupelnu. Toto členění poskytuje dostatek soukromí jak rodičům, tak dětem a zároveň umožňuje setkání a společenský život v prostorném obývacím pokoji, který je umístěn ve středu domu. Dům Lucie 56 lze navíc pořídit s rozdílnými řešeními fasády a jeho členění umožňuje téměř libovolnou orientaci na pozemku, a to včetně příjezdu pod kryté stání.

Dům Lucie 56

Z krytého venkovního závětří se vstupuje do zádveří. Z toho lze vstoupit přímo do šatny, ze které je dále přístupná technická místnost, nebo do malé spojující chodbičky s WC, která rozděluje dům na společenskou a soukromou část.

Dům Lucie 56

Po vstupu do prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který má v nice chytře zabudovanou stěnu spotřebičů, zaujme dobré prosvětlení pomocí oken, které umožňují vstup na terasu částečně krytou přesahem střechy. Dále se dá pokračovat do ložnice, kde může být umístěn pracovní kout. K ložnici samozřejmě patří vlastní koupelna s vanou, nebo sprchovým koutem. V druhém soukromém křídle domu se nachází prosvětlená chodba, ze které se dá vstoupit do koupelny a čtyř dětských pokojů. Některý z nich může sloužit i jako pracovna. Dětské pokoje jsou prostorné, s dostatkem úložných prostor a dobrým prosvětlením.

Dům Lucie 56

Jednoduše členěný dům využívá chytrých přesahů střechy ke krytí svých obyvatel i jejich automobilu. To je jedna z výhod tohoto domu. Dále je to pak třeba jeho prostornost a dostatek úložných prostorů, nebo možnost vybudování sezení, které poskytne dostatek soukromí před okolním světem. Rodinný dům je navíc variabilní a bez stavebních úprav nabízí výběr mezi dispozičním řešením 6+kk se čtyřmi dětskými pokoji, nebo s pracovnami, které mohou pokoje nahradit.

Dům Lucie 56

chci více informací
o tomto domě

Informace uvedené v tomto bulletinu jsou platné ke dni 26.6.2019.
Aktualizováno: 27.6.2019 zpět

https://web.1svet.cz/bulletiny/nove-domy-leto-2019/dum-lucie-56/
Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.