březen
2023

Dům Lukáš 50

Přízemní dům s dispozicí 4+kk o rozměrech 15,35x7,8 m.

Dům Lukáš 50

Dispoziční řešení domu je navrženo tak, aby byly veškeré obytné místnosti orientovány jedním směrem. Díky tomuto řešení není potřeba dělat kompromisy s orientací místností a jednoduše všechny pokoje nasměrovat na nejlepší možný výhled, který daná parcela nabízí.

Dům Lukáš 50

V zádveří je navržena skříň pro ukládání kabátů a bot. Najdeme zde také technickou místnost. Dva dětské pokoje přístupné z chodby jsou, co se týká velikosti, totožné.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem má velké francouzské okno v blízkosti sedačky. Budete tak vždy v kontaktu s vaší zahradou.

Dům Lukáš 50

Prostorná kuchyňská linka obsahuje dostatek úložného prostoru a navíc oddělenou spíž. Z obývacího pokoje vstoupíme do ložnice, která je díky svému umístění za obývacím pokojem dokonale hlukově odstíněna od dětských pokojů. Jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou i sprchovým koutem. V obou koupelnách jsou navržena malá okna pro rychlé vyvětrání místnosti.

Dům Lukáš 50

Lukáš 50 je prostorným domem o dispozici 4+kk. Díky promyšlené dispozici si bydlení v něm zamilujete.

Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50 Dům Lukáš 50

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.