duben
2022

Dům Rubik 6

Menší pozemek, menší dům, přesto kvalitnější bydlení než nabídne mnoho větších konkurentů. Toto se stává při dnešním vývoji cen bydlení ve městech jasným a logickým proudem pro budoucí výstavbu.

Dům Rubik 6

Rubik 6 je dalším ze série úspěšných moderních domů, které nabídnou luxusní bydlení na malé zastavěné ploše. Dům se díky malým nárokům na obestavěný prostor vejde i na rozlohou skromnější městské pozemky, kde skvělá a tím i drahá lokalita měla vyšší prioritu nežli metry čtvereční travnaté plochy.

Dům Rubik 6

Dům ukrývá necelých 120 m2 podlahové plochy, které zvládnou překvapit každého návštěvníka. Hlavním tahákem domu je prostorově štědrý obývací pokoj s jídelnou, kde budete jen marně hledat strop ve výšce běžných 2,5 m. 5,35 m, tak vysoko musíte jít svým pohledem, abyste nalezli strop této místnosti.

Dům Rubik 6

V polovině této výšky se nachází galerie, která nahrazuje chodby v druhém podlaží. Celá dispozice domu je tak naprosto otevřená, vzdušná a přirozeně prosvětlena. Jediná chodba, kterou v domě najdete, je umístěna mezi hlavní ložnicí a obývacím pokojem, kde vznikl příjemný filtr mezi soukromou a společenskou částí. I v této chodbě však najdete prosklení s výhledem do zahrady, na celou šířku prostoru.

Dům Rubik 6

Dům se celkově skládá ze 2 dětských pokojů, jedné pracovny, 2 koupelen, samostatného WC, komory a šatny a samozřejmě velké hlavní ložnice. Jen velmi těžko hledat prostor, který by v tomto menším domě scházel i náročnějším uživatelům. Přesto se svou cenou nabídne velmi široké škále zájemců. Toto je kouzlo série domů Rubik.

Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6 Dům Rubik 6

více informací
o tomto domě

zpět
logo

Tento článek je součástí pravidelného bulletinu společnosti Ekonomické stavby, který vydáváme ve spolupráci s odborníky. Pokud se vám článek líbil a chtěli byste pravidelně dostávat ucelené informace formou bulletinu, zaregistrujte se k odběru zde.